Морська Академія в Щецині


akademija_1

Про Академію

Морська Академія в місті Щецин, Республіка Польща, є університетом, який навчає фахівців, що бажають успішно працювати на морі і на суші. Випускники академії – це люди, прекрасно підготовлені до вимог ринку праці – добре розмовляють по англійськи, з сучасними знаннями.

Щецинська Морська Академія навчає студентів за затребуваними в усьому світі спеціальностям. Три факультети навчального закладу дають можливість навчання бакалаврів і магістрів на стаціонарній та заочній формах навчання.

Морська Академія є технічним вищим навчальним закладом, початок якого відноситься до сорокових років ХХ століття. Свою діяльність Академія здійснює самостійно відповідно до закону про вищу освіту. Вона є однією з перших морських організацій, яка впровадила систему управління якістю відповідно до стандарту серії ISO 9001, а також отримала сертифікат відповідності підготовки, який відповідає вимогам конвенції ПДНВ 1978/1995, виданий Ллойдівським Морським Центром Регістру Судноплавства.

Академия выполняет три важнейших функции – учебную, воспитательную и исследовательскую. morskaya-akademiyaПідготовка ведеться на трьох факультетах, а саме: судноводійному, судномеханічному і інженерно-економічному факультеті транспорту з 25 спеціальностей. Академія проводить двоступеневу очну і заочну підготовку, при якій випускники отримують всесторонні теоретичні знання і практичні вміння, а також дуже гарні знання іноземних мов. Для бажаючих отримати додаткові кваліфікації, а також морські дипломи, що необхідні для роботи на судні, пропонуються спеціальні курси і підготовка на факультеті підвищення кваліфікації офіцерських кадрів і в навчальному центрі морського рятування, що закінчуються сертифікатами, визнаними в усьому світі.

Важливим об’єктом є управління розвитком Морської Академії, головною метою якого є організація розвитку наукових кадрів, розширення матеріальної і дидактичної бази. Крім того керівництво здійснює організацію та фінансування культурного, спортивного життям Академії, пропагандує досягнення Академії в країні та за кордоном, знаходить спонсорів, організовує конференції, виставки і демонстрації новітніх технологій, пов’язаних з морським господарством.

Це шанс для Вас на швидке просування по службі та отримання високих доходів в молодому віці.

Якість освіти:

Морська Академія в Щецині має Сертифікати про визнання морської освіти одиниць на відповідність до вимог навчального процесу конвенції ПДНВ (Standards of Training, Certification and Watchkeeping), яка визначає вимоги до навчання моряків. Це означає, що випускники Академії можуть отримати морський диплом і працювати на кораблі в ранзі офіцера в будь-якій точці світу. Помимо цього, так само, всі курси навчання (як морські, так і не плаваючі), проведені в Академії, були перевірені Комітетом польської акредитації та отримали позитивну оцінку.

Вуз спрямований на практичне навчання. Студенти під час навчання проходять практику на суші і на морі (в залежності від напрямку).

Науково-дослідницька діяльність академії:

Важливе значення має науково-дослідна діяльність Академії, яка впливає на розвиток Морського господарства.

Виконуються роботи на замовлення судновласників морського та рибопромислового флоту, міністерства морського флоту та урядових організацій. Багато з цих робіт вже використовуються на практиці, забезпечуючи підвищення економічної ефективності експлуатації портів та флоту.

issledovanieДля забезпечення цієї діяльності Академія в своєму розпорядженні має сучасну постійно поповнювану бібліотеку. Вона служить для забезпечення підручниками та навчальними посібниками курсантів, студентів та працівників Академії, а також  для швидкого отримання іноземної літератури, статей та збірок наукової інформації місцевого і закордонного значення. Бібліотека підключена до місцевої комп’ютерної мережі Щецина, виконує роль регіональної морської бібліотеки, має електронний каталог, доступний через інтернет.

Викладацький склад

Професорсько-викладацький склад налічує 25 професорів, 24 доктори наук, 99 кандидатів наук, в тому числі 45 викладачів що мають морські дипломи (капітанів далекого плавання та старшого офіцера механіка).

Науковці з великим досвідом практичної роботи та викладання, мають вищі морські дипломи, гарантують високий рівень навчання та якісну освіту, а також проводять науково-дослідні роботи.

Лабораторна база

Високий рівень підготовки в Морській Академії забезпечується сучасною лабораторною базою, яка налічує 30 лабораторій на судноводійному та судномеханічному факультетах, в тому числі плаваючу вимірювально-гідрографічну лабораторію та Планетарій, тренажери (радіолокаційно-навігаційний NMS-90 та QR-303, VTS), а також Центр Інженерії Морського Руху.

Практика

praktikaАкадемія має власне науково-навчальний судно “Navigator XXI”, на якому курсанти проходять плавальну практику. На судні проводяться численні наукові дослідження по гідрології морського середовища, ступеня забруднення води, точності навігації, інженерії морського руху.

Обладнане сучасними системами, механізмами та радіо-навігаційними пристроями, судно забезпечує безпеку мореплавання “Unity Line”. Судно спроектовано так, що б забезпечити навчання і дослідницькі роботи Академії та інших інститутів. На думку незалежних експертів, судно з його дослідницької апаратурою є однією з кращих морських дослідницьких одиниць в світі, та забезпечує якісне безкоштовне навчання в Польщі.

Стажування

Головною метою є підвищення професійної компетентності студентів транспортних напрямків та досліджень. Передбачаються три форми:

I. НАВЧАЛЬНІ ПОЇЗДКИ

Поїздки здійснюватися в компаніях: DB Port SzczecinDB Port Szczecin або Bulk Cargo-Port та MONDI. Під час відвідування студенти знайомляться з організацією виробничого процесу, організацією вантажно-розвантажувальних робіт й кораблів в гавані і знайомляться з зовнішньої та внутрішньої ланцюгами поставок у всій логістичної структурі компанії. Після кожного візиту, студенти отримують сертифікат про його розряді.

.

II. СПЕЦІАЛІСТ З НАВЧАННЯ

Для забезпечення всебічної підтримки, проект здійснюється в спеціалізованих навчальних секторах внутрішнього аудитора комплексної системи управлінської інформації, випускники якої користуються підвищеним попитом на ринку праці. Після завершення навчання студенти отримують сертифікати.

III. СТАЖУВАННЯ

Стажери готуються у співпраці з приймаючими стажерів кадрами і включають в себе питання, пов’язані з результатами навчання за напрямками транспорту в командах, які ведуть до покращення навиків міжособистісного спілкування. Наприклад, студенти додатково до придбання професійних навичок, які вони вивчають в підготовці ефективного слухання, представляють свою думку в чіткій і зрозумілій формі, навчаючись веденню дискусії, презентації аргументів, вирішенню проблем і формуванню висновків.
BulkCargo-PortSzczecinУ проектах беруть участі компанії в галузі TSL: DB Port Szczecin, порти навалочних вантажів в Свіноуйсьце, Rentrans – виробнича компанія Mondi. Ці компанії взяли на себе зобов’язання приймати всіх стажерів. Стажування триває від 160 до 480 годин. Між компаніями, Академією і студентами укладається тристоронній пакт угод.

 

Оплачувані стажування за кордоном і привабливість навчання

Проект передбачає стажування для студентів. Кожна стажування триває місяць. Студенти під час стажування будуть працювати 24 години на тиждень. Студентам буде виплачуватися зарплата 3000 злотих брутто (за вирахуванням обов’язкових відрахувань роботодавця). Стажування буде організована в літні канікули на другому і stagirovkaтретьому році навчання. Відбір студентів для участі в іноземному стажуванні заснований на двох критеріях.

Перший критерій – освітній. Другий критерій – знання країни, в якій ви хочете завершити стажування або знання англійської мови. По-перше, на стажування влаштовують тих студентів, які мають найвищий середній рейтинг по усім іспитам і залікам, отриманих від початку навчання. Знання іноземної мови перевіряється на основі сертифікатів зовнішнього або внутрішнього тестування.

Кар’єра і доходи

Випускники Морської Академії мають чітко визначений і надійний шлях кар’єрного росту. Вирушаючи в перші рейси кадетом на плавальну практику, студенти заробляють 700-1000 євро на місяць. Закінчивши навчання, маючи диплом про закінчення вузу, заробітна плата вже складає від 2000-3000 євро / міс. Вже після шести років, у віці менше 30 років, ви можете отримати диплом капітана далекого плавання або старшого офіцера техніка і зарплату близько від 5000 євро / міс!

kareraЛюди, котрі бажають працювати на землі, знаходять роботу на підприємствах морської галузі і машинобудування. Дуже високо цінуються фахівці технічного нагляду і діагностики, ремонту машин, інженери дослідних лабораторій та інститутів, фахівці з охорони навколишнього середовища на різних рівнях державного управління, фахівці арматорскіх підприємств, фахівці верфей і портів, офісах проектних і установ технічного нагляду, страхувальники і логісти.

Проживання у гуртожитку

Морська Академія має власну базу для проживання студентів – два студентські гуртожитки “КОРАБ” і “ПАССАТ”, які знаходяться в 300 метрах від центральної будівлі Університету. Обидва гуртожитки – це десятиповерхові будівлі, які мають 900 місць для студентів. Кімнати розгруповані в так звані бокси: 2-х або 4-х кімнатні зведені спільним санвузлом, що складається з душовою, туалету і двох умивальників. В одному боксі можуть жити і жінки, і чоловіки. Устаткування студентських кімнат є: шафи для одягу, письмові столи, стільці, продовольчі шафки, полки і ліжка (двоповерхові і окремі).

На кожному поверсі є обладнана кухня з електричною плитою, кухонна раковина і стіл.
У всіх кімнатах є можливість користуватися Інтернетом.

У приміщенні розташовані студентська пральня з двома професійними пральними автоматами і сушильня. K розпорядженням студентів також зал ТВ з пакетом Цифра +, зал для навчання у тиші, зал з більярдом, депозит – можна також взяти напрокат прасувальні дошки і праски.

This slideshow requires JavaScript.

Факультети

Факультет навігації

Його задача, це підготовка висококваліфікованих кадрів, що відповідають сучасним і майбутнім вимогам морського транспортного, рибацького та рятувального флоту, а також експлуатаціонниж морських служб. Морські перевезення є і будуть найдешевшим видом транспорту і тому ще багато років перед вами буде відкрито широкий вибір робочих місць на світовому ринку праці.

Факультет судномеханіки

Його задача, це підготовка кадрів для обслуговування та обслуговування суднових енергетичних установок, а також проведення ремонту механічного та електротехнічного обладнання. Як випускник Механічного факультету будеш цінним працівником як Офіцер Механік, фахівець у службах технічного контролю морських і виробничих установ. На світовому ринку праці відзначається підвищення затребуваності на технічних фахівців інженерів, які готові працювати у найбільш складних умовах.

Транспортний Інженерно-Економічний факультет

Його задача, це підготовка кадрів керівного та контролюючого виробництвв, що займаються забезпеченням і експедицією (доставкою). Ці вміння необхідні при проводження кожного виду діяльності. Сучасний і підприємливий чоловік, який хоче займати високу посаду у фірмі, повинен володіти знаннями, що придбані на цьому факультеті.

 


 

Випускники Морської Академії це відповідальні люди, добре говорять англійською мовою, що володіють сучасними технічними знаннями.

karta

– Морська Академія це вищий навчальний заклад, закінчення якого дає випускникові диплом європейського зразка інженера або магістра-інженера.

– Європейський диплом відкриває двері на будь-яке підприємство у всьому світі!

– Академія готує не матросів, а управлінський судновий екіпаж. Матросом можна йти плавати вже після першого року навчання. Зарплата, наприклад, суднового інженера-механіка близько 3000 євро за місяць. При цьому, відпустку, коли моряк перебуває на суші, також оплачується.

– Судновласники вже під час навчання укладають договір на подальше працевлаштування випускників Академії на своїх суднах. При підписанні такого договору студент отримує від судновласника стипендію

– Крім цього, стипендію 400-600 злотих на місяць можна отримувати за успішне навчання.

– Під час навчання студент має безкоштовне медичне обслуговування.

– Витрати студента з розрахунком на місяць: плата за гуртожиток – близько 100 дол / міс, харчування – 100 дол / міс.

-Вартість навчання для іноземців, які не мають польське коріння: всі «морські» спеціальності – 9000 злотих / рік (2100 євро / рік), не “морські» спеціальності – 8000 злотих / рік (1900 євро / рік.). Детальніше:


ВАЖЛИВО! Можливість безкоштовного навчання в Морській Академіі в Щецині, Польща.

Хочемо надати Вашій увазі новий напрямок навчання в Щецинській Морській Академії – напрямок океанотехніка.

ОКЕАНОТЕХНІКА – дає можливість українцям навчатися БЕЗКОШТОВНО!Детальніше


– Іноземці, які мають Карту Часового побиту, з анотацією “Допущений до ринку праці”, або іноземці, які мають Шенген Візу, або іноземці, які мають Візу з метою працевлаштування у Польщі – можуть бути прийняті на навчання виключно на платній основі.

Екскурсія по Щецинській Морській Академії:

Обов’язково подивіться ці відео:

Ви зрозумієте, що вступати на навчання до Польщі потрібно тільки в Щецині

По-перше, тут немає конкурсів, величезний вибір спеціальностей, гарантія працевлаштування і побудови кар’єри.

Юлія, студентка Морської Академії м. Щецина:
про вступ, навчання, практику та ін. важливі моменти:

Навчання в Академії, чи складно вчитися в Щецинський Морській Академії?

Поєднувати роботу з навчанням? Працевлаштування після навчання, набір на роботу від роботодавців; карта побиту, вид на проживання.

Детальніше:

Судноводійний факультет

Кандидати на вступ приймаються на напрямок, а можливість вибору спеціальності освіти з’явиться на другому курсі навчання.

 

Денні відділення першого ступеня (інженерні)

 

НАПРЯМОК: СУДНОВОДІННЯ:

4-х річне навчання за спеціальностями:

– морський транспорт (TM)

– морське рибальство (PM)

– інженерія морського руху (IRM)

– гідрографія і навігація (PHiON)

– морська рятувальна служба (RAT)

– морські інформаційні системи (MSI)

– експлуатація плаваючих одиниць (offshore) (OFF)

– морський і річковий транспорт (TMiŚ)

– морська гірська технологія (GM)

НАПРЯМОК: ТРАНСПОРТ:

3,5-річне навчання за спеціальностями:

– інженерія безпеки морського транспорту (IBTM)

– навігаційні технології та системи (TiSN)

НАПРЯМОК: ГЕОДЕЗІЯ І КАРТОГРАФІЯ:

3,5-річне навчання за спеціальністю:

– геоінформатика (G)

НАПРЯМОК: ІНФОРМАТИКА

3,5-річне навчання за спеціальністю:

– морська інформатика (IM)

 

Денне відділення другого ступеня (магістерські)

 

НАПРЯМОК: СУДНОВОДІННЯ

1,5-річне навчання за спеціальністю:

-морський транспорт (TM)

 

Заочні відділення першого ступеня (інженерні)

 

НАПРЯМОК: СУДНОВОДІННЯ

4-х річне навчання за спеціальностями:

– морський транспорт (TM)

НАПРЯМОК: ГЕОДЕЗІЯ І КАРТОГРАФІЯ

3,5-річне навчання за спеціальністю:

– геоінформатика

(G) НАПРЯМОК: ІНФОРМАТИКА

3,5-річне навчання за спеціальністю:

– морська інформатика (IM)

 

Заочні відділення другого ступеня (магістерські)

 

НАПРЯМОК: СУДНОВОДІННЯ:

2х-річні за спеціальностями:

– морський транспорт (TM)

– морський транспорт (навчання англійською мовою) (TM)

Чим можна займатися будучи випускником судноводійної факультету?

Напрямок судноводіння

Метою освіти на напрямку судноводіння є надання студентам широких основ навтіческіх знань та інших галузей науки, що впливають на еластичність вибору професійної кар’єри. Програма освіти охоплює морські і сухопутні професійні практики, а також спеціалістичні курси. Випускники підготовлені до роботи палубних офіцерів на морських і річкових суднах в підприємствах, пов’язаних з водним транспортом. Вони можуть працевлаштуватися в морських службах і торговельному флоті з високим ступенем спеціалізації, риболовецькому флоті, на пасажирських судах, судах типу offshore, які обслуговують нафтовидобувні поля, на продукційних і бурових вежах, на сучасних спеціалістичних, гідрографічних і дослідницьких суднах. Вони можуть також працювати в сухопутних експлуатаціонних і технічних службах, морських адміністраціях, класифікаційних організаціях і в пошуково-рятувальних службах.

Напрямок транспорт

Студенти даного напрямку отримують знання і вміння у галузі функціонування морського транспорту, безпеки водного транспорту, а також сучасних навігаційних і транспортних системах. Місця роботи випускників – це організації та підприємства, які займаються проектуванням, експлуатацією та організацією транспорту і транспортних систем, а також дослідні, технічні та нормативні установи, що займаються експертизами, консалтингом і регуляцією законів.

Напрямок геодезія і картографія

Випускники спеціальності геоінформатика набувають теоретичні знання і практичні вміння займатися інженерною діяльністю у галузі геодезії, картографії та систем спостереження території, а також здатності застосовувати сучасні техніки геодезіонних, сателітарних, фотограмметричних та дистанційно-зондирующих вимірювань. Вони працевлаштовуються у підприємствах, що використовують географічну інформацію.

Напрямок інформатика

Основними кваліфікаціями випускника напряму інформатика є вміння в області програмування комп’ютерів, проектування та управління інформативними системами, адміністрацією базами даних і комп’ютерними мережами. Студенти дізнаються правила інженерії програмування на рівні, що дозволяє працевлаштуватися на ефективну роботу у групах, що займаються програмуванням. Випускники підготовлені також до того, щоб почати свою підприємницьку діяльність і до самостійного створення фірми у секторі сервісу.

navigacia

Його задача, це підготовка висококваліфікованих кадрів, що відповідають сучасним і майбутнім вимогам морського транспортного, рибацького та рятувального флоту, а також експлуатаціонниж морських служб. Морські перевезення є і будуть найдешевшим видом транспорту і тому ще багато років перед вами буде відкрито широкий вибір робочих місць на світовому ринку праці.

Детальніше:

Судномеханічний факультет

Кандидати на вступ приймаються на напрямок, а можливість вибору спеціальності освіти з’явиться на другому курсі навчання

 

Денні відділення першого ступеня (інженерні)

 

НАПРЯМОК: МЕХАНИКА І МАШИНОБУДУВАННЯ

4-х річне навчання за спеціальностями

– експлуатація суднових енергетичних установок (ESO)

Напрямки дипломів:

– енергетичні установки з поршневими двигунами

– турбореактивні двигуни

– експлуатація танкерів

– експлуатація суден для перевезення хімічних вантажів

– експлуатація рефрижераторних суден

– експлуатація газовозів

– комп’ютерні системи управління силовими судновими установками

– суднова електроенергетика і системи управління

– експлуатація та обслуговування суднових електроенергетичних установок (EOUNiE)

– діагностика і ремонти машин і суднових установок (DiRMiUO)

3,5 річне навчання за спеціальностями:

– діагностика і ремонти вітрових силових установок (DiRSW)

– охорона навколишнього середовища в експлуатації флоту і портів (OŚwEFiP)

НАПРЯМОК: МЕХАТРОНІКА

4-х річне навчання за спеціальностями:

– суднова електроавтоматика (EO)

3,5 річне навчання за спеціальностями:

– мехатроніка енергетичних систем (MSE)

 

Денні відділення другого ступеня (магістерські)

 

НАПРЯМОК: МЕХАНИКА І МАШИНОБУДУВАННЯ

1,5 річне навчання за спеціальностями:

– пристрій і експлуатація морських енергетичних систем; (BiEMSE)

– computer aide Marine engineering навчання на англійській мові; проводиться спільно з Fachhochschule Flensburg (Німеччина)

 

Заочні відділення першого ступеня (інженерні)

 

НАПРЯМОК: МЕХАНИКА І МАШИНОБУДУВАННЯ

4-х річне навчання за спеціальностями

– експлуатація суднових енерегтіческіх установок (ESO)

Напрямки дипломів:

– суднові енергетичні установки з поршневими двигунами

– турбореактивні двигуни

– експлуатація танкерів

– експлуатація суден для перевезення хімічних вантажів

– експлуатація рефрижераторних суден

– експлуатація газовозів

– комп’ютерні системи управління судновими енергетичними установками

– суднова електроенергетика і системи управління

4х річне навчання за спеціальностями:

– охорона навколишнього середовища в експлуатації флоту і портів (OŚwEFiP)

НАПРЯМОК: МЕХАТРОНІКА

4х річне навчання за спеціальностями:

– суднова електроавтоматика (EO)

– мехатроніка енергетичних систем (MSE)

 

Заочні відділення другого ступеня (магістерські)

 

НАПРЯМОК: МЕХАНИКА І МАШИНОБУДУВАННЯ

4х річне навчання за спеціальностями:

– пристрій і експлуатація морських енергетичних систем (BiEMSE)

Чим можна займатися будучи випускником Механічного факультету?

Напрямок механіка і машинобудування

Випускник спеціальності експлуатація суднових енергетичних установок після отримання диплома офіцера вахтового механіка може виконувати функцію офіцера в машинній команді морських суден, працевлаштуватися на ремонтних верфях і в відділеннях спостереження за рухом таких підприємств як електростанції, целюлозно-паперові фабрики, сталеливарні заводи, порти, станції очистки стічних вод, насосні станції.

Випускник спеціальності діагностика і ремонти машин і суднових установок після отримання диплома офіцера вахтового механіка може виконувати функцію офіцера в машинній команді морських суден, працевлаштуватися на верфях і ремонтних заводах, електростанціях, целюлозно-паперових фабриках, сталеливарних заводах, портах, станціях очистки стічних вод, насосних станціях, а також як фахівець -діагностик. Випускник спеціальності діагностика і ремонти вітрових установок володіє знаннями, необхідними для розуміння і вирішення проблем в області конструкції, продукції та експлуатації машин. Він може працевлаштуватися на заводах з виробництва, передачі та розподілу енергії, а також на підприємствах, пов’язаних з відновлювальною енергетикою, наглядом експлуатації морських і берегових вітрових силових установок, на заводах з виробництва електрообладнання, електростанціях і теплових електростанціях, фірмах, що займаються продукцією несучих конструкцій, обладнання, техніки та систем опалення.

Випускник спеціальності експлуатація та обслуговування суднових електроенергетичних установок після отримання диплома офіцера вахтового механіка може виконувати функцію офіцера механіка на судні, в службах технічного нагляду у судновласників, в службах класифікаційних товариств, в службах технічного нагляду та підприємствах, пов’язаних з енергетичною промисловістю.

Випускник спеціальності охорона навколишнього середовища в експлуатації флоту і портів може бути працевлаштований в дослідницьких лабораторіях, інституціях, відповідальних за охорону середовища на різних рівнях державної адміністрації, в судновласницькі компаніях, верфях, портах і промислових підприємствах. Випускник спеціальності пристрій і експлуатація морських енергетичних систем отримує спеціалізовану освіту, яка відповідає вимогам сучасного флоту і машинобудування. Він підготовлений до роботи в дослідницьких і проектно-конструкторських організаціях, до управління і розвитку виробництва на машинобудівних заводах, і пов’язаних з ними підприємствах.

Напрямок мехатроніка

Випускник спеціальності суднова електроавтоматика підготовлений до роботи з судновими командами в якості офіцера суднового електроавтоматика, в службах технічного нагляду судновласників, в службах класифікаційних товариств, на ремонтних і суднобудівних верфях, в підприємствах суднового виробництва та інших, що займаються продукцією і експлуатацією машин та мехатронних систем.

Випускники спеціальності мехатроніка енергетичних систем підготовлені для роботи в якості співробітників суднобудівних та ремонтних верфей, в ремонтних службах виробничих підприємств, в службах технічного нагляду підприємств, в службах класифікаційних товариств, в технологічних, проектних та конструкційних організаціях, пов’язаних з машино- та суднобудуванням, а також в підрозділах, які проводять технічну діагностику та обслуговування машин та пристроїв, включаючи мехатронні системи.

Детальніше про спеціальності мехатроніка можна дізнатися:

mehanikiЙого задача, це підготовка кадрів для обслуговування суднових енергетичних установок, а також проведення ремонту механічного та електротехнічного обладнання. Як випускник Механічного факультету станеш цінним працівником як Офіцер Механік, фахівець в службах технічного контролю морських та виробничих закладів. На світовому ринку праці відзначається підвищення затребуваності на технічних фахівців инжинерів, які готові працювати в найбільш складних умовах.

Детальніше:

Інженерно-економічний факультет транспорту

Кандидати на вступ приймаються на напрямок, а можливість вибору спеціальності освіти з’явиться на другому курсі навчання

 

Денні відділення першого ступеня (інженерні)

 

НАПРЯМОК: ТРАНСПОРТ

3,5 річне навчання за спеціальностями:

– керування транспортними системами в Європі (ZSTwE)

– експлуатація портів та морського флоту (EPiFM)

– річковий транспорт (ŻŚ)

– логістика комплексного транспорту (LTZ)

– транспортне страхування (UT)

– екологістіка (E)

НАПРЯМОК: ЛОГІСТИКА

3,5 річне навчання за спеціальностями:

– Логістика предпритий (LP)

– логістика та управління у європейській транспортній системі (LiZwEST)

– інформатика в логістиці (IwL)

НАПРЯМОК: УПРАВЛІННЯ ТА ІНЖЕНЕРІЯ ТОВАРІВ

3,5 річне навчання за спеціальностями:

– управління якістю продукції та послуг (ZJPiU)

– управління інноваціями в продукції та послугах (ZiWPiU)

– системи безпеки в продукції та послугах (SBwPiU)

– інформатичні системи управління продукцією (ISZP)

– управління промисловими енергетичними системами (ZPSE)

 

Денне відділення другого ступеня (магістерська)

 

НАПРЯМОК: УПРАВЛІННЯ ТА ІНЖЕНЕРІЯ ТОВАРІВ

1,5 річне навчання за спеціальностями:

– логістика та управління у європейській транспортній системі (LiZwEST)

– Maritime Management

– навчання проводиться англійською мовою

НАПРЯМОК: ТРАНСПОРТ

1,5 річне навчання за спеціальністю:

– системи інтегрованого транспорту (STZ)

 

Заочні відділення першого ступеня (інженерні)

 

НАПРЯМОК: ТРАНСПОРТ

3,5 річне навчання за спеціальностями:

– керування транспортними системами в Європі (ZSTwE)

– річковий транспорт (ŻŚ)

– логістика інтегрованого транспорту (LTZ)

– транспортне страхування (UT) – екологістіка (E)

НАПРЯМОК: ЛОГІСТИКА

3,5 річне навчання за спеціальностями:

-Логістика підприємств (LP) (13) I kolumna od lewej

– логістика та управління у європейській транспортній системі (LiZwEST)

– інформатика в логістиці (IwL)

НАПРЯМОК: УПРАВЛІННЯ ТА ІНЖЕНЕРІЯ ТОВАРІВ

3,5 річне навчання за спеціальностями:

– управління якістю продукції та послуг (ZJPiU)

– управління інноваціями в продукції та послугах (ZiWPiU)

– системи безпеки в продукції та послугах (SBwPiU)

– інформатичні системи управління продукцією (ISZP)

– управління промисловими енергетичними системами (ZPSE)

 

Заочні відділення другого ступеня (магістерські)

 

НАПРЯМОК: ТРАНСПОРТ

1,5 річне навчання за спеціальністю:

– системи інтегрованого транспорту (STZ)

НАПРЯМОК: УПРАВЛІННЯ ТА ІНЖЕНЕРІЯ ТОВАРІВ

1,5 річне навчання за спеціальністю:

– логістика та управління у європейській транспортній системі (LiZwEST)

Чим можна займатися будучи випускником Інженерно економічного факультету транспорту?

Напрямок управління та інженерія продукції

Випускник напрямку управління та інженерія продукції підготовлений для виконання керівних та виконавчих функцій на виробничих та сервісних підприємствах сектора TSL (транспорт, транспортна експедиція, логістика), з особливим урахуванням підприємств морського господарства).

Він володіє умінням визначення оптимальних стратегічних і операційних цілей, а також ефективної організації, координації та контролю певних виробничих і обслуговуючих завдань при використанні сучасних інформатичних технологій. Він підготовлений до управління логістичними процесами в європейській транспортній системі та управління інтегрованим транспортом. Він має у своєму розпорядженні знанням про підприємництво,  про юридичны правила проведення економічної діяльності, етики управління та громадської відповідальності підприємств в глобальній економіці. Він користується знаннями з галузі управління та інженерії продукції, отриманими в наукових лабораторіях, оснащених відповідними комп’ютерними програмами, а також на вітчизняних і закордонних стажуваннях. Вільно користується професійною англійською мовою. Має у своєму розпорядженні можливостями придбання мовних сертифікатів.

напрямок транспорт

Випускники цього напряму користуються знаннями з області:

– інженерії транспортного руху,

– інженерії транспортних засобів,

– аналізу транспортних систем,

– управління експлуатаційними процесами,

– транспортної логістики.

Вони є фахівцями в області сучасного транспорту вантажів, експлуатації терміналів інтегрованого транспорту і логістичних центрів, а також організації управління транспортним ланцюгом «будинок-будинок». У професійній роботі вони можуть використовувати інформаційні технології. Вони підготовлені до роботи на керівних посадах в експлуатаційних і проектно-конструкційних підрозділах транспорту, логістики та транспортної економіки в інституціях, пов’язаних із загальним поняттям транспорту. Вільно користуються професійною англійською мовою. У своєму розпорядженні можливості придбання мовних сертифікатів.

Напрямок логістика

Випускник цього напрямку професійно підготовлений до того, щоб приймати оптимальні рішення в галузі управління кадрами, фінансами та інформацією на підприємстві.

Він користується вміннями діагностики, вирішення проблем, моніторингу економічних (в тому числі транспортних) процесів, а також проектування виробничих і транспортних процесів. Він приймає стратегічні та операційні рішення в області функціонування та розвитку підприємства в умовах конкуренції і постійно змінюючої внутрішньої та зовнішньої ситуаціями. Користується компетенціями, що дозволяють працювати в різних вітчизняних і міжнародних підприємствах, а також у власних фірмах (особливо на підприємствах з галузі TSL). Може працевлаштуватися як фахівець з логістики в підприємстві, оператор області TSL, проектант і консультант, який займається логістикою, транспортом та транспортної економікою, експерт з логістики в економічних і адміністраційних підрозділах. Він професійно володіє іноземними мовами, особливо англійською, знає логістично-транспортну термінологію, а також вміє використовувати інформатичні інструменти в логістичному управлінні підприємством.

szczecin-portЙого задача, це підготовка кадрів керівної та контролюючої виробництво сфери, а також займаються забезпеченням та експедицією (доставкою). Ці вміння необхідні при проводження кожного виду діяльності. Сучасний та підприємливий чоловік, який хоче займати високу посаду в фірмі, повинен володіти знаннями, що придбані на цьому факультеті.

Випускники Морської Академії це відповідальні люди, добре говорять англійською мовою, що володіють сучасними технічними знаннями.


Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консультацію!

 +38 (093) 369 06 08; +38 (095) 205 43 77.
study-in-poland