Твоє майбутнє – Морська Академія в Щецині

Щецинська морська академія в Польщі – це державний ВНЗ, який високо котирується в рейтингу морських навчальних закладів в Європі.

Детальніше про – Щецинську Морську Академію:

 

Про ВНЗ


Щецинська Академія в Польщі – це високий рівень освіти, оплачувана практика і гарантія працевлаштування!


 

Вступ


Бажаеш вступити до Морської Академії Щецина, але не знаєш як? Дізнайся, що для цього необхідно:


 

Польська мова


Ми допоможемо тобі вивчити польську мову для комфортного навчання у Польщі та в Морській Академії Щецина


 

Підготовчий курс


Курс з підготовки до вступу, а також з адаптації до комфортного навчання у Щецинській Морській Академії


Перевірте свої шанси вступити до Щецинської Морскої Академії

Задайте питання або запишіться на безкоштовну співбесіду!

+38 (093) 369 06 08; +38 (095) 205 43 77.
study-in-poland


 

Хто ми такі?

 

Терехова Наталья, юрист “ТерАсса”

Компанія «Терасса» – консалтингова, юридична компанія, яка займається європейською освітою і надає допомогу українським громадянам при вступі до навчальних закладів Польщі, при цьому без необхідності виїзду нашого кандидата за межі України.

Ми є офіційними представниками Щецинський Морський Академії на території України і допомагаємо всім бажаючим поступати в цей інститут.

Чим ми можемо тобі допомогти?

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте всебічну професійну допомогу у виборі відповідного для Вас варіанти навчання, у виборі спеціальності і факультету, питаннях оформлення документів, навчанні польської мови і надходження до Морської Академії Щецина.

Детальніше про наші послуги       Вартість послуг.

 

 

Чому вступати слід саме до Щецинської Морської Академії в Польщі?

 • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ – відкриває перед вами нові можливості і перспективи! Це більш високі зарплати, більш швидка кар’єра, набагато простіше працевлаштуватися на найновіші і сучасні судна з кращими умовами роботи!

 

 • НІЯКИХ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ І ЗНО – для вступу не потрібно здавати ніякі вступні іспити. Важливо лише наявність атестата про отримання загальної середньої освіти (або диплома бакалавра для вступу на ll ступінь – магістратуру).

 

 • ОПЛАЧУВАНА ПРАКТИКА – вже після першого і другого курсу студент має можливість піти в рейс кадетом на літню плавальну практику. На 3-му і 4-му курсах студенти йдуть в рейс на обов’язкову практику тривалістю до 6 місяців, при цьому зарплата зазвичай становить до 700у.е./міс. Тобто за даний період цілком реально заробити по 4000 у.е за кожен рейс. Тим самим повністю окупити навчання і частково побут.

 

 • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ – більш того, в Академії є власний кадровий відділ, який співпрацює з судовласниками всіх найбільш розвинених країн Балтійського моря. Щецинська Морська Академія активно сприяє у розподілі всіх своїх студентів на оплачувану плавальну практику. Також, Морська Академія Щецин активно допомагає працевлаштуватися заочникам і своїм випускникам.

 

 • КАР’ЄРА – мало того, як правило, вже при першому рейсі кадетом якщо студент себе добре проявляє – то судновласник укладає з кадетом Контракт про подальше працевлаштування. Судновласники зацікавлені “вирощувати” кадетів таких елітних навчальних закладів, як Щецинська Морська Академія, так би мовити, «з нуля» і прагнуть сформувати одну згуртовану, дружну команду, яка досконально знає своє судно.

 

 • ПЕРСПЕКТИВА – випускники Щецинської Морської Академії запросто працевлаштовуються до судновласників розвинених країн світу, де висока заробітна плата. Наприклад, до судновласників однією з найбільш високооплачуваних країн – Норвегії, цілком реально працевлаштуватися, будучи випускником Щецинський Академії і маючи диплом європейського зразка, де зарплата у капітана складає близько 15000 у.е./міс, при цьому відпустка оплачується (фактично, перебуваючи пів року у морі та пів року на суші, зарплату нараховують за всі 12 місяців в році, тобто 180000 у.е./рік).

 

 • ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ – при заочній формі навчання студенти можуть йти в рейс і працювати. Йти в рейс можна вже через 2 місяці після надходження. При цьому, головним критерієм є плавальна практика. Чим більше плавальної практики – тим краще.

 

 • ЛЛОЙДІВСЬКИЙ СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ – Морська Академія в Щецині є однією з перших морських організацій, яка впровадила систему управління якістю відповідно до стандарту серії ISO 9001, і так само отримала сертифікат відповідності підготовки, який відповідає вимогам конвенції ПДНВ 1978/1995, виданий Ллойдівським Морським Центром Регістру судноплавства.

 

 • НАУКОВА БАЗА – велика кількість різноманітних, найсучасніших тренажерів і лабораторій, на яких студенти регулярно тренуються, закріплюючи теоретичну частину практикою. За останні 10 років Європейський Союз фінансував в Щецинська Морську Академію близько 18 млн. Євро. В результаті студенти випускаються висококваліфікованими фахівцями, які знають останні тенденції та в змозі працювати на самих нових судах. Саме тому на них такий великий попит у судновласників тій же Норвегії, Швеції, Данії.

 

 • ВІДСТРОЧКА ВІД АРМІЇ – будучи студентом Щецинський Морської Академії, на час навчання ви звільняєтесь від призову на військову службу. Так само, під час навчання є можливість отримати вид на проживання (а в перспективі й громадянство).

 

 • ПРЕСТИЖ – Морська Академія Щецина – державний вищий навчальний заклад, входить в десятку найбільших морських академій Європейського Союзу, а також є найбільшою морською академією в Польщі. Морська Академія в м. Щецин займає лідируючі місця серед усіх польських ВНЗ за рівнем соціального піклування про своїх студентів.

 

 • РІВЕНЬ ОСВІТИ – в Щецинський Морський Академії рівень освіти дуже високий та відповідає всім світовим стандартам. Свідченням тому є наявність сертифіката, виданого Ллойдівським Морським Центром Регістру Судноплавства.

 

 • ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ПЕДАГОГИ – професорсько-викладацький склад налічує 25 професорів, 24 докторів наук, близько 100 кандидатів у докторів наук, велика частина з яких має морські дипломи капітанів дальнього плавання та старших офіцерів механіків.

 

 • ТЕРИТОРІАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ – Щецинська Морська Академія розташована на заході Польщі, в місті Щецин, на кордоні з Німеччиною. Польща, в свою чергу, – входить до складу Європейського Союзу. Польща розташована на узбережжі Балтійського моря, завдяки чому має вихід до ряду інших Європейських країн, таких як Німеччина, Франція, Великобританія, Норвегія, Швеція, Данія, Голландія та ін. Всі ці країни з розвиненою економікою і високим рівнем життя. Кожна з цих країн мають свій власний флот. І Польща веде активну співпрацю з усіма цими країнами, а їх судновласники з великим задоволенням працевлаштовують студентів Морської Академії м. Щецина

 

 • ВЛАСНИЙ ФЛОТ – Польща, на відміну від України, має свій власний флот, у результаті чого у випускників Щецинський Морський Академії не виникає проблем з працевлаштуванням та практикою.

 

 • ВЛАСНЕ СУЧАСНЕ СУДНО – Морська Академія Щецин має власне науково-навчальний судно «Navigator XXI”, на якому курсанти проходять плавальну практику. На судні проводяться численні наукові дослідження по гідрології морського середовища, ступеня забруднення води, точності навігації, інженерії морського руху. Обладнане сучасними системами, механізмами і радіо-навігаційними пристроями, судно вже 10 років забезпечує безпеку мореплавання під час регат “Unity Line”. Судно спроектовано так, щоб забезпечити навчання та дослідницькі роботи Академії та інших інститутів. На думку незалежних експертів, судно з його дослідницької апаратурою є однією з кращих морських дослідницьких одиниць в світі, і забезпечує якісне безкоштовне навчання в Польщі.

 

 • ЛАБОРАТОРНА БАЗА – високий рівень підготовки у Морський Академії забезпечується сучасною лабораторною базою, яка налічує 30 лабораторій на судноводійному та судномеханічному факультетах, у тому числі плаваючу вимірювально-гідрографічну лабораторію та Планетарій, тренажери (радіолокаційно-навігаційний NMS-90 та QR-303, VTS) , а також Центр інженерії Морського Руху.

 

 • НАУКОВО-ДОСЛІДНА ДІЯЛЬНІСТЬ – істотне значення має науково-дослідна діяльність Академії, яка впливає на розвиток Морського господарства. Виконуються роботи на замовлення судновласників морського та рибопромислового флоту, міністерства морського флоту і урядових організацій. Багато з цих робіт вже використовуються на практиці, забезпечуючи підвищення економічної ефективності експлуатації портів і флоту. Для забезпечення цієї діяльності Морська Академія в Щецині має сучасну постійно поповнюється бібліотекою. Вона служить для забезпечення підручниками та навчальними посібниками курсантів, студентів та працівників Академії, швидкого отримання іноземної літератури, статей і збірок наукової інформації (місцевої і закордонної). Бібліотека підключена до місцевої комп’ютерної мережі Щецина, виконує роль регіональної морської бібліотеки, має електронний каталог, доступний через інтернет.

 

 • УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ – Важливим об’єктом є управління розвитком Морської Академії, головною метою якого є організація розвитку наукових кадрів, розширення матеріальної і дидактичної бази. Крім того управління здійснює організацію та фінансування культурного, спортивного життя Академії, пропагандує досягнення Академії в країні і за кордоном, знаходить спонсорів, організовує конференції, виставки і демонстрації новітніх технологій, пов’язаних з морським господарством.

 

 • СТИПЕНДІЇ – при хорошій успішності, Щецинська Морська Академія виплачує студенту стипендії близько 200 -250 євро / міс. Також, ще є 2 види стипендій: соціальна і спортивна.

 

 • ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ – випускники Щецинської Морської Академії, після закінчення навчання, досконало володіють англійською мовою, а також одним або декількома (в залежності від амбіцій і прагнень студента) додатковими мовами. Наприклад, багато поляків вивчають німецьку мову з перспективою працевлаштування в Німеччині.

 

 • КВАЛІФІКАЦІЇ – для бажаючих отримати додаткові кваліфікації, необхідні для роботи на судні, а також морські дипломи, пропонуються спеціальні курси і підготовка на факультеті підвищення кваліфікації офіцерських кадрів і в навчальному центрі морського рятування, що закінчуються сертифікатами, визнаними в усьому світі.

 

 • КАР’ЄРНИЙ РІСТ – Випускники академії мають чітко визначений і надійний шлях кар’єрного росту. Перша робота ще під час навчання – це прибуток в розмірі 700 євро / міс. Випускники Щецинський Морської Академії, маючи диплом офіцера європейського зразка, вже до 24 років мають зарплату порядку від 3000 євро / міс. Вже у віці менше 30 років, випускники можуть отримати диплом капітана далекого плавання або старшого офіцера механіка і зарплату від 5000 євро / міс! А далі – швидкий кар’єрний ріст!

 

 • РОБОТА НА СУШІ – студенти, які бажають працювати на суші, знаходять роботу на підприємствах морської галузі та машинобудування. Дуже високо цінуються фахівці технічного нагляду та діагностики, ремонту машин, інженери дослідних лабораторій та інститутів, фахівці з охорони навколишнього середовища на різних рівнях державного управління, фахівці зі страхування, логісти, фахівці морських підприємств, фахівці верфів та портів, в установах технічного нагляду.

 

 • ГРОМАДЯНСТВО В ЄВРОПІ – перспектива отримати посвідку на проживання (під час навчання), закінчивши ВНЗ – отримати європейський диплом, та, як результат, отримати громадянство в Польщі.

Безкоштовне навчанняБезкоштовне навчання в
Щецинській Морській Академії

Заочна освітаЗаочна вища освіта в
Щецинській Морській Академії

ФакультетиФакультети в
Щецинській Морській Академії

Чому вибирають?Чому вибирають
Щецинську Морську Академію

ВІДГУКИ:

Що кажуть про навчання в Польщі:

.
.

Що кажуть наші студенти::

Vlad-ZierovМене дуже надихнула сама перспектива проживання та навчання в країні Європейського Союзу, а так само надихнуло те, що після закінчення навчання зможу отримати диплом, яка котирується у багатьох судновласників та яка зможе забезпечити мене роботою. Розумію, що буде не легко, так як навчання польською мовою, яка потрібно було вчити. Правда, як виявилося, вчити її досить таки і не важко. Думаю, все у мене вийде.

Зієров Владислав,

http://vk.com/vlad_zierov

Konstantinov-IvanДуже зацікавило те, що морська Академія Щецинська має своє власне тренажерне судно для проходження практики, а також вона оснащена сучасними лабораторіями, там дуже високий рівень викладацького складу та ще багато чого цікавого!

Константинов Іван,

https://vk.com/murgul2017

 


 

Заочна форма навчання – це можливість одночасно вчитися і заробляти.

Поступаючи до Щецинської Морської Академії на заочну форму навчання, вже через 2 місяці після початку навчання, студенти можуть йти в рейс на заробітки.

При цьому, головним критерієм тут є плавальна практика. Чим більше плавальної практики – тим краще.

При заочній формі навчання, початок навчальних занять – 1 лютого. Перші 2 місяці – теоретична частина в самій академії, а вже з квітня студенти йдуть в рейс на заробітки.

При Щецинський Морський Академії є власний кадровий відділ, який співпрацює з судновласниками всіх країн Балтійського моря і активно допомагає працевлаштуватися як заочникам, так і своїм випускникам.

При заочній формі навчання студенти мають можливість проводити більшу частину часу в море, працюючи на європейських судах з хорошими умовами і заробляючи від 1000 євро / міс.

Вельми цікавою також є можливість вступу на магістратуру, маючи при цьому на руках диплом бакалавра українського морського вузу. Поступаючи на магістратуру на заочну форму навчання, вже через 2 місяці можна йти в рейс; підготувати дипломний проект, захистити його і вже через півтора року отримати диплом магістра європейського зразка.

 

У Щецинській Морській Академії знаходиться власний кадровий відділ, який грає ключову роль в житті студентів.

Щецинська Морська Академія активно сприяє у розподілі всіх своїх студентів на оплачувану плавальну практику.

Уже після першого курсу у студента очної форми навчання є можливість піти в рейс на літню плавальну практику.

Якщо на перших і других курсах плавальна практика короткострокова і не оплачувана, то на третьому і четвертому курсі студенти йдуть на повноцінну оплачувану практику в якості кадета. При цьому зарплата зазвичай становить 500-800 євро / міс. Тобто за 3 літніх місяці реально заробити 1500-2500 євро. А за 6 місяців – до 5000 євро. Тим самим окупити вартість навчання, проживання та харчування.

Як правило, вже при першому рейсі кадетом якщо студент себе добре проявляє – то судновласник укладає з кадетом договір про подальше працевлаштування.

Після закінчення навчання, маючи на руках дипломи європейського зразка разом з Ллойдівськими сертифікатами, випускники Академії запросто працевлаштовуються до будь-якого судновласника, при цьому маючи високі зарплати та швидкий кар’єрний ріст.

 

Для того, щоб вступити в Морську Академію Щецина, не потрібно здавати ніяких вступних іспитів. Так само немає вікових обмежень.

Здача абітурієнтами документів (в разі співпраці з нами) відбувається в Україні, без потреби виїзду в Польщу.

Вступ проходить 2 рази на рік: влітку і взимку.

Початок навчального року – 1 жовтня та 1 березня

Необхідні документи:

– Заява про прийом до ВНЗ;

– Особисту анкету;

– Атестат зрілості;

– Шість фотокарток розміром 3,5 см х 4,5 см і одну в електронній формі. Фотографії повинні бути однакові, актуальні, виразні, що представляють людини без головного убору, без окулярів з темними стеклами, з лівим напів-профілем

– Написана особисто кандидатом заява про те, що йому не заборонено залишати країну (стосується кандидатів на «плавальні» напрямки).

– Копії (1 і 2 сторона) посвідчення особи, (а в разі відсутності – копії сторінок паспорта з персональними даними);

– Заява від лікаря про відсутність протипоказань для навчання на вибраній спеціальності;

– Підтвердження оплати;

– Морський сертифікат здоров’я.

При самостійному вступы – медкомісія, як правило, проходиться при Щецинський Морський Академії в період подачі документів після оплати вступного внеску 85 злотих. У разі співпраці з нами, виїзд до Польщі не обов’язковий, сертифікат можна отримати в Україні.

Вартість навчання:

Вартість навчання для українців, які не мають польське надходження: всі “морські” спеціальності – 9000 злотих / рік (2100 євро / рік), не «морські” спеціальності – 8000 злотих / рік (1900 євро / рік.) Детальніше про вартість навчання і факультетах:

Вартість проживання: харчування 100 дол/міс., Гуртожиток 100 дол/міс.

Під час навчання студент має безкоштовне медичне обслуговування.

 

Студентка Щецинської Морської Академії

про практику, кар’єру та подальші перспективи.

 

Повний відгук Юлії >>

 

Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консультацію!

+38 (093) 369 06 08; +38 (095) 205 43 77.
study-in-poland

 

Наши контакты:

Адрес:
Украина, г. Одесса, ул. французький бульвар, 13

Телефон:
+38 093 369 06 08; +38 (095) 205 43 77.

e-mail:
study-in-poland@ukr.net

Vk:
https://vk.com/terassa.eurostudy

FaceBook:
https://www.facebook.com/terassa.eurostudy/