Спеціальності


Морський технік навігатор (детальніше …)

shturman

Програма навчання за спеціальністю – морський технік навігатор, що відповідає умові роботи на посаді помічника керівника. Після завершення року навчання і проходження 2 місяців практики студенти можуть подати заяву на отримання Свідоцтва навігаційного матроса.

Після закінчення навчання в Морському коледжі та відбуття 12 місяців практики випускники можуть подати заяву про видачу Диплома Офіцера навігатора.

0 семестр Попередня підготовка Морські курси,
практика 2 неділі
1 семестр Коледж теорія 5 місяців
2 семестр Коледж теорія 5 місяців
3 семестр Практика практика до 4 місяців
4 семестр Практика практика до 4 місяців
5 семестр Коледж теорія 5 місяців
Іспит Звання офіцера державний іспит

Корабельна електроавтоматика

Враховуючи попит на європейському ринку праці на фахівців в області корабельної електроавтоматики, а також введення до складу екіпажів морських суден даної посади, Морський Коледж в Щецині проводить навчання студентів за новою спеціальністю – електроавтоматика.

В кінцевому рахунку, випускник Коледжу буде мати кваліфікацію, щоб зайняти посаду офіцера техніка навігатора, а також отримає знання та навички в області компетенції корабельної електроавтоматики, і, після відбуття додаткової практики під час роботи на судні і здачі іспиту також отримає диплом електроавтоматика.

Корабельний технік механік (детальніше …)

Mehanik1

Програма навчання спеціальності Корабельний технік механік відповідає вимогам помічника керівника. Після завершення року навчання і проходження 2 місяців практики студенти можуть подати заявку на отримання сертифіката моториста.

Після закінчення навчання в Морському коледжі та відбуття 6 місяців практики випускники можуть подати заяву про видачу Диплома офіцера техніка механіка.

0 семестр Попередня підготовка Морські курси,
практика 2 тижні
1 семестр Коледж Теорія 5 місяців
2 семестр Коледж Теорія 5 місяців
3 семестр Практика Практика до 4 місяців
4 семестр Коледж Теорія 5 місяців
5 семестр Коледж Теорія 5 місяців
Іспит Звання офіцера Державний іспит

 

Навчання в Морському коледжі триває два з половиною роки.

Вступу до коледжу передує, так званий, кандидатський період. В цей час учні  що надійшли направляються на кандидатську практику, в ході якої вони знайомляться зі специфікою роботи на кораблі. Це дуже важливий елемент найму, оскільки майбутній учень розпочинає навчання, маючи повне уявлення про майбутню професію, вибір якої він зробив, одночасно набуває необхідні базові знання до області роботи на кораблі.

Випускник Морського Коледжу має всі права для подачі заявки на отримання диплома офіцера навігатора або офіцера механіка торгового флоту, після здачі іспиту перед Екзаменаційної Комісією Управління Морського флоту Польщі. Отриманий диплом дозволяє працювати на посаді морського офіцера на вітчизняних і зарубіжних морських судах.


Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консультацію!

 +38 (093) 369 06 08; study-in-poland