Заочна вища освіта


Заочна вища освіта в Щецинський морській академії в Польщі

Чудова пропозиція для абітурієнтів бажаючих здобути вищу освіту заочно. Щецинська морська академія пропонує можливість заочного навчання з можливістю праці в Польщі. Академія активно сприяє у працевлаштуванні своїх студентів.

Бажаючі здобути вищу освіту в Польщі заочно, подають пакет документів до приймальної комісії академії до 1 січня поточного року. Приймальна комісія, розглянувши документи, приймає рішення про прийом абітурієнта на навчання і висилає запрошення на навчання. Проживання в гуртожитку академії або на приватній квартирі, вартість проживання однакова, і становить 400 злотих на місяць. З 1 лютого для студентів заочників екзаменаційна сесія. Після здачі сесії студенти отримують розряд матроса/моториста і влаштовуються працювати на судно, де працюють до наступної сесії. Будучи студентом заочником, іноземець отримує право на проживання в Польщі на весь час навчання.

Щецинська морська академія в Польщі, оголошує прийом українських, білоруських, російських абітурієнтів на заочну форму навчання, з наданням можливості проживання в Польщі і отримання високооплачуваної праці під час навчання. Робота відповідає профілю отриманої освіти.

Початок занять з 1 лютого. Після двох місяців занять, на приклад, на механічному факультеті, за спеціальністю механік, і здачі заліків та іспитів, студент заочник може відразу приступати до роботи на судні. Зарплата від 800 євро до 2000 євро на місяць. Проживати можна в Польщі, другий етап навчання та здача екзаменаційної сесії в січні, через рік. За час праці від першої екзаменаційної сесії до другої, студент заочник встигає заробити пристойний стартовий капітал.

Щецинська морська академія має великий перелік професій, за якими проводиться навчання, але тільки студенти заочники механічного факультету мають можливість працювати за обраним фахом під час навчання. На заочну вищу освіту на механічний факультет приймаються тільки юнаки, які досягли 18 років і старше.

Важливо знати польську мову, але якщо у вас не було можливості її вивчати раніше, наша компанія допоможе Вам у вивченні польської мови. Вартість проживання в гуртожитку або на приватній квартирі – 400 злотих на місяць. Навчання в академії на заочному відділенні платне, але плата символічна. Випускники академії отримують статус офіцера цивільного флоту і направлення на роботу в будь-яку європейську країну.

Умови прийому іноземців

Кандидати в внз, які є громадянами держав членів Євросоюзу або мають Карту поляка, а також громадяни інших держав, які не є громадянами держав Євросоюзу можуть намагатися вступити до Академії на підставі окремих положень.

Іноземець, який отримав атестат зрілості за межами Польщі, подає оригінал свідоцтва про закінчення школи або нотаріально завірену копію цього документа, разом з анотацією про можливість розпочатку вищої освіти на підставі цього атестата. У разі отримання атестата в країні, з якої Польща не підписала угоди про визнання документів про освіту, кандидат зобов’язаний нострифікувати атестат в Кураторіум освіти.

Документи, виписані на іноземній мові, повинні бути подані разом з перекладом на польську мову, зробленим або завіреним присяжним перекладачем, вписаним в список присяжних перекладачів, яким завідує Міністр Юстиції або Консул Речіпосполитої, що працює в державі, в якому був виданий атестат.

Оплата і організація заочного навчання

Заочне навчання є платним. Сума оплати за навчання визначається Постановою ректора Морської академії в Щецині. Першу частину оплат за перший рік навчання треба сплатити як мінімум 50% річної суми.

Існує можливість розкладу решти суми на внески. Сплати вносяться на індивідуальний рахунок у терміни, вказані в договорі після прийняття до ВНЗ. Заочна сесія на напрямках навігація, механіка і машинобудування, а також мехатроніка проходить протягом 7-10 тижнів, в періоди між кінцем січня і кінцем березня. Заочні сесії напрямків: геодезія і картографія, інформатика, управління та інженерія продукції, логістика та транспорт, проходять раз на два тижні. Терміни заочних сесій вказані на сайті у вкладці STUDENCI – PLANY ZAJĘĆ.

Умовою закінчення заочного навчання є зарахування морських практик: 
• На спеціальності морський транспорт 12-місячна морська практика на палубних посадах,
• На спеціальності експлуатація суднових енергетичних установок 6 місячна практика в машинному відділенні,
• На спеціальності електроавтоматика 12-місячна практика в машинному відділенні,
• На спеціальності експлуатація суднових електроенергетичних установок 6 місячна практика.
Названі практики студент заочного відділення організовує собі сам, під наглядом вузу.

Необхідні документи для вступу на навчання заочно

Кандидати на навчання I ступеня у встановлений термін подають до деканатів факультетів:
• Заява про прийом до ВНЗ,
• Особисту анкету,
• Атестат зрілості
• Шість фотографій розміром 3,5 см х 4,5 см і одну в електроноой формі у вигляді додатку під час реєстрації на сайті вузу у вкладці REKRUTACJA,
• Написана особисто кандидатом заява про те, що йому не заборонено залишати країну (стосується кандидатів на «плавальні» напрямки),
• Підтвердження оплати за кваліфікаційний процес в розмірі, визначеним ректором Морської академії в Щецині – оплату можна реалізувати у вузівській касі або на рахунок Морської академії в Щецині: Bank Pekao SA VII O / Szczecin +16124018641111000022055615,
• Копії (1 і 2 сторона) посвідчення особи, (а в разі відсутності – копії сторінок паспорта з персональними даними),

Кандидати на заочне відділення на напрямки: навігація, механіка і машинобудування, а також мехатроніка – морський сертифікат здоров’я. Крім того, кандидати реєструються за допомогою вузівського веб-сайта  -реєстраційна форма у вкладці – REKRUTACJA.Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консільтацію!

 +38 (093) 369 06 08;  study-in-poland