Чому обирають Морську Академію в Щецині


Морська Академія в польському місті Щецин:

1. Високий рейтинг серед технічних навчальних закладів

У рейтингу “Wprost” Морська Академія в Щецині посіла друге місце в класифікації технічних вузів серед державних університетів Польщі, що беруть участь в рейтингу.

2. Швидкий кар’єрний ріст випускників академії

Всі випускники академії мають звання інженера, що дає хороші шанси працевлаштування, так як на ринку праці Польщі дуже затребувані фахівці технічного профілю. Незважаючи на те яку б професію не отримав випускник академії він завжди буде мати роботу.

3. Щецинська морська академія пропонує  заочну вищу освіту за сучасними навчальними планами і програмами з практичною сучасною спрямованістю – спільне навчання і робота.

4. Польський диплом високо котується як в Європі, так і в розвинених країнах світу. Випускників академії запрошують на роботу, як приватні компанії, так і державні підприємства. Дуже часто власники морських плавальних засобів ще під час навчання зі студентом підписують договір про працевлаштування на своїх судах, і платять студенту стипендію.

Морська академія м. Щецин дає можливість українцям здобути вищу освіту при мінімальних витратах.

Конституція Польщі гарантує право на отримання безкоштовної освіти, в тому числі і вищої освіти, всім своїм громадянам. Тому навчання на денному відділенні в державних університетах – безкоштовне, як для громадян Польщі, так і для іноземців, які мають на це право.

Здобути вищу європейську освіту в Польщі безкоштовно можна в Щецинський морської академії за умови, якщо є Карта Поляка і впевнене володіння технічною освітою і лекційною польською мовою.

Хоча навчання в університетах Польщі для іноземців без Карти Поляка платне, вартість навчання для українців значно нижче, ніж в аналогічних програмах в інших вузах Європи і України.

При отриманні освіти в Морській Академії в Щецині студенти, які  раніше мали високі досягнення у навчанні, можуть отримувати стипендії.

Іноземні абітурієнти, які мають високі бали атестатів, а також зайняли високі місця в державних або обласних олімпіадах, мають високі шанси на отримання стипендії. Для цього разом з документами абітурієнт повинен відправити прохання про виділення стипендії, із зазначенням своїх досягнень.

Іноземні студенти можуть вчитися в польському ВУЗі на умовах стипендіатів від польського уряду. За умови підписання країнами міжнародних договорів з питань співробітництва з Польщею і поляками, які проживають за кордоном. В цьому випадку рішення про зарахування іноземця на бюджетне місце приймає Міністерство вищої освіти Польщі. На таких умовах українці вчаться в Польщі безкоштовно в морській академії Щецина.

Середня плата за навчання в державних польських університетах складає дві тисячі євро на рік.
Однак ректор навчального закладу має право знизити плату за навчання або взагалі звільнити студента іноземця від оплати за навчання, що і робиться в Щецинський морської академії для деяких українців. Багато студентів оплачують часткову суму за навчання, звісно за тими спеціальностями, де недобір польських студентів. Навчання англійською мовою тільки на платній основі для всіх, і для поляків, і для українців.

Згідно Болонської системи навчання в Польщі діє дворівнева система вищої освіти:

 • Бакалаврат – після чотирьох років навчання на першому рівні по програмі підготовки бакалавра Ви отримуєте ступінь бакалавра і диплом інженера, після чого Ви можете продовжувати освіту на другому рівні.
 • Магістратура – другий рівень передбачає 2,5 року навчання за програмами польською мовою.
Тривалість навчання в Польщі:
 • Програма підготовки бакалавра – 4 роки (8 семестрів).
 • Магістратура з польською мовою навчання – 2,5 року (5 семестрів)

Більшість вузів сьогодні пропонують напрямки навчання, після закінчення яких не завжди виходить працевлаштуватися і зробити карьеру. Морська Академія в Щецині ж після закінчення навчального закладу пропонує реальну роботу. До того ж – добре оплачувану. І в ході навчання, перш за все, надається безліч цікавого і пізнавального в поєднанні з практикою. Заняття проводяться в багатьох лабораторіях і тренажерах, якими володіє Щецинська Морська Академія. Їх можна спостерігати, наприклад, на днях відкритих дверей. Для деяких кандидатів Академія пропонує стажування у вітчизняних і зарубіжних компаніях, що фінансуються фондом ЄС. Найбільш важливі факти про Академію:

 • безкоштовне навчання польською мовою для громадян ЄС та осіб з Картою Поляка,
 • можливість отримання стипендій 4-х видів.
 • гуртожиток в центрі міста – 90 € на місяць,
 • інтенсивне вивчення мови,
 • міжнародне співтовариство – близько 300 студентів з-за кордону,
 • навчання в сучасних лабораторіях і тренажерах,
 • 16 спортивних секцій, хор, плавання, спортивна стрільба,
 • безпечна і добре оплачувана робота після закінчення навчання.


Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консультацію!

 +38 (093) 369 06 08; study-in-poland