Морський коледж м. Щецин


Дуже вигідна пропозиція для тих, хто вже має вищу освіту, отриману в Україні, а також не менш вигідне для тих, хто закінчив коледж або технікум і не може знайти роботу за фахом.

Особливо вигідна пропозиція для випускників школи, які не дуже дружать з наукою, вважають здобуття вищої освіти проблематичним в силу низької успішності в школі.

Щецинський Морський коледж – цей навчальний заклад просто унікальний, так як в найкоротший термін за два роки дає можливість отримати диплом морського офіцера, що дає можливість працювати на судах будь-якої країни світу.

Абітурієнти вибирають Морський коледж, тому що після закінчення навчання легше влаштуватися на високооплачувану роботу.

Fungif_13

Щецинський Морський коледж готує до роботи у відділі палубного і машинного фахівця на морських судах, веде підготовку до здачі державного, кваліфікаційного іспиту на диплом офіцера навігатора і офіцера механіка, що відкриває шлях для подальшого просування по службі.

Морський коледж при Щецинській Морській Академії приймає на навчання всіх, хто має атестат про повну загальну середню освіту. В процесі навчання студенти вивчають тільки спеціальні предмети.

Навчання в Морському коледжі триває два з половиною роки. Загальної освіти коледж не підвищує. Коледж дає тільки професійну освіту.

Особливий інтерес представляє навчальна програма, в якій акцент робитьсяlabo2 на отриманні практичних навичок з тим, щоб після закінчення коледжу впевнено працювати за обраною спеціальністю на судні. Під час практики студенти отримують зарплату за кадетською ставкою, в районі 500-1000 євро.

Морський коледж при Морської Академії в Щецині є навчальним професійним закладом, ведучим навчання студентів відповідно до справжньої Конвенції STCW.

У 2006 році в морському коледжі введена система менеджменту якості
ISO 9001: 2000, а в 2009 році впроваджена система менеджменту якості ISO 9001: 2008, що відповідає загальносвітовим стандартам освіти для такого роду навчальних закладів, що було підтверджено сертифікатом, виданим lloyd’s Register Quality Assurance Limited.

Щецинський Морський коледж володіє необхідною навчальною базоюlabo для організації сучасного навчального процесу відповідно до Болонського процесу. Лекційні зали, конференц зали, тренувальні зали, іспитові лабораторії і тренажери, розташовані в будівлях Морської Академії в Щецині надаються в розпорядження студентів коледжу. У коледжі працюють викладачі академії, що гарантує високу якість освіти.

Навчання в Морському коледжі платне як для громадян Польщі, так і для іноземців. Але організація навчального процесу влаштована так, що курсант має можливість заробити гроші під час практики. причому зароблених грошей вистачає на оплату навчання та нормального проживання в Польщі.

Величина оплати приблизно становить 150 євро на місяць. 1Але є відстрочка платежів. Можна платити 50 у.о. в місяць, а решту грошей, після закінчення навчання, під час роботи або після проходження практики. Заробітки під час практики складають 500-1000 євро на місяць. Цих грошей з головою вистачає, щоб перекрити навчання, всі побутові витрати, і ще залишається на життя!


Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консультацію!

 +38 (093) 369 06 08; +38 (095) 205 43 77.
study-in-poland


Вельми цікава особливість цього навчального закладу: провчившись рік можна припинити навчання і залишитися працювати на судні, де проходив практику, а заробивши пристойну суму грошей, знову продовжити освіту.