Про нас


Консалтингова компанія «ТерАсса» – це юридична компанія, сформована в 2012 р Основний спектр послуг – це послуги юридичного консультаційного характеру в сфері освіти в Європі та Польщi.

Перспектива європейської освіти повинна зацікавити, якщо Ви:

– завершуєте середню освіту і плануєте вступати до ВНЗ;

– на даний момент навчаєтеся в українському ВНЗ;

– зовсім недавно закінчили навчання;

– Або ж, навпаки, маєте достатній досвід роботи, але хотіли б продовжувати удосконалюватися в професійній сфері

Вступайте до бакалаврат, магістратуру чи докторантуру за однією з численних спеціальностей! Впевнено почніть інвестувати в своє майбутнє тут і зараз!

Компанія «ТерАсса» допоможе реалізувати Ваші плани вдосконалювати свою освіту на території Європи. З усіма питаннями по надходженню на навчання в європейські ВНЗ і коледжів звертайтеся до нас. Ми працюємо на основі прямих контрактів з польськими університетами, що забезпечує гарантований вступ наших клієнтів на обрані ними факультетів за умови хороших знань польської мови і високих балів в атестаті. При цьому володіння польською мовою на початковому етапі не є обов’язковим. При необхідності ми організуємо ваше відвідування курсів польської мови в Україні, а потім і в Польщі, а також відвідування польських мовних клубів в Польщі.

Важливим елементом в наших послугах є Ваш комфорт: процедура вступу здійснюється нами без необхідності виїзду нашого кандидата за межі України. Таким чином, ми економимо Ваші гроші:

– Візові витрати

– Дорога

– Проживання

– Адаптація в країні

– Збір інформації.

На це буде потрібно від Вас, як правило, 2 місяці. Порахуйте, скільки грошей за цей час Ви витратите?

Висновок: з нами набагато дешевше, комфортніше і професійніше!

Ми з радістю допоможемо вам з підготовкою пакету документів для вступу до університету, оформленням польської візи, укладенням договорів на надання освітніх послуг з університетами, договорів обов’язкового медичного страхування і отриманням необхідних документів на період проживання в Польщі.

Одним з переваг нашого проекту є супровід наших клієнтів протягом 1 навчального року навчання в Польщі. Завдяки нашим постійним представникам в Польщі і партнерським відносинам з університетами ми завжди готові надати вам підтримку в складних ситуаціях (поселення в гуртожиток, реєстрація в місцевих органах влади, загальнообов’язкове страхування, переведення до іншого навчального закладу чи на іншу спеціальність, госпіталізація тощо ).

При взаємодії з університетами ми організуємо Ваше стажування в країнах Європейського союзу, а також допоможемо з проходженням практики в Польщі.

Що кажуть наші студенти:

Konstantinov-IvanЗавдяки компанії «ТерАсса» я вступив до Морської Щецинська Академію, сидячи вдома в Одесі. За мене поїхав до Польщі представник компанії, подав мої документи, коли він з відповіддю приїхав в Одесу і привіз з собою відповідний документ, що я зарахований, я без проблем відкрив візу і через тиждень вже планую їхати в Польщу. Там мене чекають місячні курси при академії, вже заброньоване гуртожиток.

Константинов Іван,

http://vk.com/murgul2017

Vlad-ZierovКомпанія «ТерАсса» провела презентацію у нас і ми дивилися багато компаній, але вони не викликали довіри, по суті ми вирішили звернутися вже до тієї компанії, яка сама постукала до нас у двері, яка запропонувала свої послуги. А самому ж їздити, оформляти всі документи, робити багато всяких справ, які потрібні для того, щоб вступити в Морську Акажемію в Щецині, це все дуже накладно і за часом, і за коштами. Я вважаю, що краще сплатити послуги компанії і нехай цим займаються досвідчені люди.

Зіеров Владислав,

http://vk.com/vlad_zierov

Отже, якщо ви ще не визначилися, ось ключові переваги, які вам пропонує компанія  «ТерАсса» :

– Приємні ціни

– Престижні навчальні заклади

– Супровід при надходженні

– Візова підтримка

– Супровід в Польщі

– Консультації з питань стажування в ЄС

– Курси польської мови

Ми щиро бажаємо вам удачі в досягненні ваших цілей!

Sertifikat

.

Natalia TerekhovaТерехова Наталя – компетентний, висококваліфікований юрист з багатим 20-ти річним досвідом роботи. Відповідальна і серйозна людина. Пройшла спеціалізований курс навчання в Польщі, на підставі якого може консультувати з питань:

– візова підтримка в країнах ЄС,
– легалізація іноземців, ПМЖ, ВМЖ,
– відкриття бізнесу в країнах ЄС,
– навчання в країнах ЄС,
– історія і культура Польщі.
Морська Академія Щецина уклала перший в історії своєї діяльності Договір про Співпрацю! Честь випала нашій фірмі «ТерАсса». Належним чином була оцінена високоякісна робота нашого юриста Терехової Наталії. І високо оцінений небайдужий підхід до роботи нашої фірми і всіх її співробітників! Для нас – це перш за все відповідальність і мотивація для більш якісної роботи!.

This slideshow requires JavaScript.


Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консультацію!

 +38 (093) 369 06 08; study-in-poland