Питання-відповіді


Документи, необхідні при вступі до Щецинського Коледжу

Список необхідних документів можна знайти на сайті Коледжу. Щецинський Морський Коледж – це навчальний заклад, який дає тільки професійну освіту, загальної освітиа Коледж не дає. Тому під час вступу до Коледжу необхідно подати лише атестат про закінчення середньої школи.

Обмеження за віком при вступі до Коледжу

Морський Коледж готує майбутніх офіцерів навігаторів і офіцерів механіків, і не визначає верхнью вікову межу. Основними критеріями, які необхідно заповнити в заяві про прийом на спеціальність навігації або механіки є:
– атестат про середню освіту,
– хороший стан здоров’я (підтверджено морським свідченням здоров’я).
Крім того, кандидат до Коледжу не повинен мати судимості.

Тривалість навчання

Навчання в Морському Коледжі триває два з половиною роки. Вступу до Коледжу передує, так званий, кандидатський період. В цей час учні, що поступили, направляються на кандидатську практику, в ході якої вони знайомляться зі специфікою роботи на кораблі. Це дуже важливий елемент найму, оскільки майбутній учень розпочинає навчання, маючи повне уявлення про майбутню професію, вибір якої він зробив, одночасно набуває необхідні базові знання в області роботи на кораблі.

Вартість навчання в Щецинському Морському Коледжі?

З огляду на досить широку освітню пропозицію Коледжу, ставки плати за навчання визначаються кожного разу для нового набору. Це пов’язано з впровадженням нових, привабливих стипендіальних пропозицій. Щороку Морський Коледж намагається також укласти договори з новими судновласниками, які, співпрацюючи з Коледжем, також пропонують привабливі форми фінансування навчання студентів.

На сьогодні плата за навчання складає орієнтовно 150 дол. в місяць для мореплавця і 225 дол. для механіка. При цьому діє відстрочка платежів – можна платити 50 дол. в місяць, а решту суми після закінчення навчання, під час роботи. Для спеціальності механіка Морський коледж маэ привабливу стипендіальну пропозицію.

Після закінчення Морського Коледжу я буду офіцером?

Звичайно. Випускники Морського Коледжу так само, як і випускники морських вузів можуть подати заяву про видачу дипломів офіцера, які підтверджують їх кваліфікацію. Це те, що відрізняє Щецинський Коледж, в порівнянні з іншими морськими коледжами; тут встановлена ​​необхідність складання державного іспиту на відповідний диплом.

У разі не здачі студентом іспиту, виконаний ним дипломний проект розглядається нарівні з іспитом, який повинні здавати випускники. Як випускники вищих морських навчальних закладів, так і випускники Щецинського Коледжу повинні після закінчення навчання пройти додаткові спеціалізовані курси, необхідні при подачі заяви про видачу диплома офіцера морського флоту.

Як довго мені доведеться ходити в рейс, перш ніж я стану офіцером?

Відповідно до нині чинних національних законів, період морської практики, необхідний для подачі заявки на диплом офіцера складає 12 місяців для навігаторів і 6 місяців для механіків. Навчальна програма Коледжу настільки адаптована, що необхідний період практики реалізується до кінця циклу навчання.

Чи приймають дівчат до Морського Коледжу?

Ніщо не заважає тому, щоб у Морському Коледжі навчалися також і дівчата. З самого початку функціонування Коледжу практика переконала всіх, хто сумнівався, що жінка може бути хорошим офіцером. В даний час у Морському Коледжі навчаються жінки. У той же час можна нарахувати достатню кількість випускниць, які успішно працюють на морських судах.


Залишилися питання?

Задайте питання або запишіться на безкоштовну консультацію!

 +38 (093) 369 06 08; study-in-poland